Výroba

VÝROBA
Při výrobě využíváme převážně lasery a CNC stroje. Klademe důraz zejména na kvalitu výrobků a jejich zpracování, proto jsou při výrobě použity pouze vysoce kvalitní materiály původem z České republiky. Všechny námi nabízené hračky jsou vyrobeny v České republice a jsou v souladu s evropskou normou EN-71. Dekorace a většina hraček z naší nabídky jsou ručně malované. K povrchové úpravě používáme vysoce kvalitní barvy a laky vyrobené v Evropské unii.

POMY TOYSPOMY TOYSPOMY TOYSPOMY TOYSPOMY TOYS

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
Zabýváme se také zakázkovou výrobou. Jsme schopni vyrobit hračku nebo dekoraci dle Vašeho návrhu. Zašlete nám Váš požadavek na manufacture@pomy-toys.eu . Zpracujeme pro Vás konkrétní nabídku.

VELKOOBCHOD
Náš sortiment pravidelně prezentujeme na mezinárodním veletrhu ToyFair v Norimberku a průběžně aktualizujeme na našich webových stránkách. Celou nabídku si můžete prohlédnout v katalogu http://www.pomy-toys.eu/katalog.html. Pokud Vás nabídka zaujme, prosíme kontaktujte naše obchodní oddělení na info@pomy-toys.eu , velmi rádi Vám zašleme velkoobchodní ceník a podmínky.

POMY TOYSPOMY TOYSPOMY TOYSPOMY TOYSPOMY TOYS


Copyright © 2019 POMY TOYS
POMY Toys s.r.o.
Krokova 320/B1
397 01 Písek
Czech Republic
E-mail: info@pomy-toys.eu
GSM: +420 608 282 818
FAX: +420 382 270 097